مشهد، طرقبه، خیابان صاحب‌الزمان(عج) ۲، داروخانه شبانه روزی دکتر شریعت

درباره ما

درباره داروخانه دکتر شریعت

داروستان، سایت فروش اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر شریعت است. این سایت رو راه‌اندازی کردیم تا بهتر و به‌روزتر در خدمت شما باشیم.

این داروخانه در سال 1377 در طرقبه مشهد تاسیس و از سال 1395 تاکنون با وضعیت شبانه روزی به فعالیت خود ادامه داده است. در طی این مدت همواره تلاش داشته‌ایم با ارائه‌ی خدمات بیمار محور و رعایت حقوق مشتری و با بهره‌گیری از روش‌های نوین خدمات رسانی نظیر سامانه‌های پرداخت الکترونیک، پذیرش نسخ الکترونیک و فروشگاه اینترنتی، کیفیت خدمات و سطح رضایت مراجعین را افزایش دهیم. ما با سالها سابقه فعالیت در زمینه عرضه داروهای تخصصی و کمیاب، مشاوره‌های حضوری و غیرحضوری، فروش لوازم آرایشی، بهداشتی ، ارتوپدی و انواع مکملهای رژیمی ، غذائی ، گیاهی و لاغری مورد تأیید وزارت بهداشت و همچنین ارائه محصولات مراقبت از پوست، مو، ناخن و زیبائی یکی از معدود داروخانه های پیشرو در ارائه خدمات نوین بمنظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه بوده‌ایم.

داروستان در خدمت بهداشت و سلامت

ساخت نسخ ترکیبی پوست و مو با مواد اولیه با کیفیت بالا و مورد تأیید وزارت بهداشت نیز از زمینه های عرضه خدمات داروخانه‌ی ما می باشد. امید است با بذل نظرات و توصیه‌های سازنده‌ی خود ما را در جهت گسترش و ارتقاء کیفیت این خدمات بهره‌مند سازید.